Wydarzenie związane z fryzjerstwem „Kraków Junior Hair Show”

Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie zaprasza na wydarzenie pt. „KRAKÓW JUNIOR HAIR SHOW”,
które odbędzie się w dniu 04.02.2024 r. w godz. 10.00-18.00
Miejsce: Hala 100-lecia KS Cracovia al. Marszałka Ferdinanda Focha 40 w Krakowie.
Podczas wydarzenia odbędzie się:

1. Jubileuszowy 30. Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Krystyny Foltyn- w konkurencjach: Fryzura Ślubna, Fryzura z fal i pierścieni na mokro a’la Monroe
W konkursie udział wezmą najlepsi uczniowie branżowych szkół I stopnia odbywający naukę zawodu w zakładach zrzeszonych w cechach z Krakowa i innych miast województwa małopolskiego. Prace uczestników będą wykonywane na główkach treningowych. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody. Laureaci Konkursu wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Poznaniu w 2024 r. Jubileuszowy Konkurs poświęcony jest pamięci p. Krystyny Foltyn- długoletniej Starszej Cechu Rzemiosł Różnych, Mistrzyni fryzjerstwa, trenera kadry polskiego fryzjerstwa.

2. Konkurs Open Barber Junior – w konkurencjach: Old School , Free Style- o puchar Prezesa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości – ZAPISY WCIĄŻ OTWARTE, zapisy w biurze Cechu Kraków telefonicznie: 12 422 70 36 lub mailowo: biuro@crr.p – regulamin i karta zgłoszeniowa w galerii
Konkurs dla uczniów i młodych fryzjerów w wieku do 21 lat. Prace uczestników wykonywane będą na modelach. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców w obu kategoriach pamiątkowy puchar zostanie ufundowany przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

3. Pokazy fryzjerskie w wykonaniu znanych i utytułowanych mistrzów fryzjerstwa, m.in. Gniewko Kuczyński, Tomasz Drab, Łukasz Janik, Anna Sternik, Anna Saska-Seremet, Dorota Pietracha
Na scenie wystąpią utalentowani, utytułowani mistrzowie fryzjerstwa, wielokrotni laureaci polskich i światowych mistrzostw fryzjerskich. Ambitni, zdolni i znani fryzjerzy poprowadzą pokazy wykonania fryzur, które dostarczą ogrom inspiracji, wiedzy z zakresu fryzjerstwa, barberingu, i nowych trendów.

4. Pokaz uczniów szkoły branżowej pt. ” Król fryzjerów, fryzjer królów”
Pokaz przygotowany przez młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, uczniów branżowej szkoły I stopnia, nawiązujący do historii Antoniego Cierplikowskiego.

5. Marta Orzeszyna -autorka książek o Antonim Cierplikowskim
Pani Marta Orzeszyna przedstawi historię Antoniego Cierplikowskiego. Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia książek jej autorstwa, które opisują niesamowitą historię polskiego geniusza światowego fryzjerstwa.

6. Strefa wystawców branży fryzjersko-kosmetycznej.
Wystawcy będą mieli okazję spotkania się ze swoimi klientami, porozmawiania o produktach i nowościach. Strefa wystawców dedykowana jest dla aktywnie pracujących fryzjerów, dla młodych osób uczących się zawodu, a także dla wszystkich pasjonatów fryzjerstwa.

Bilety:

Dla uczestników Konkursów- wstęp wolny.

Pozostali: młodzież szkolna – wstęp 10 zł, dorośli -wstęp 20 zł.

Bilety będą dostępne w sprzedaży online https://evenea.pl/pl/wydarzenie/894396-1?fbclid=IwAR2E6tC-6Fx5Ce9ai4-ua9m6vNFwrwnv5p2HLF8AqgXv5DtDBhQOBvN0LM8 lub w dniu wydarzenia.

Strona jest w trakcie modyfikacji… Prosimy o wyrozumiałość.