Święto Odzyskania Niepodległości w Zawodowej Szkole Branżowej I stopnia Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu

W tym roku obchodzimy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to jedno z najważniejszych świąt państwowych.

Wybór 11 listopada uzasadnić można zbiegiem wydarzeń w Polsce z zakończeniem I wojny światowej dzięki zawarciu rozejmu w Compiègne 11 listopada 1918. Dzień wcześniej przybył do Warszawy Józef Piłsudski. W tych dwóch dniach, 10 i 11 listopada 1918, Naród Polski uświadomił sobie w pełni odzyskanie niepodległości.

W ramach obchodów Święta Odzyskania Niepodległości, został zorganizowany w naszej szkole, konkurs fotograficzny pt. „Święto Odzyskania Niepodległości w fotografii”. Zwycięzcą konkursu została uczennica klasy 2A – Magda Masny. Brawa należą się oczywiście wszystkim wykonawcom zdjęć.

Udostępnij:

Pozostałe wydarzenia:

Wydarzenia

Zawody powiatowe w tenisie stołowym

Dnia 5 marca 2024 r. odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. Drużyna w składzie : Bronisław Gogola i Dawid Bieniek zajęła VI miejsce. Opiekun

Wydarzenia

Zajęcia Strzeleckie

W ramach realizacji PROGRAM UPOWSZECHNIANIA STRZELECTWA 2023-2025 uczniowie klasy 2A i 3A Szkoły branżowej I stopnia w dniu 5 marca br. wzięli udział w zajęciach

Strona jest w trakcie modyfikacji… Prosimy o wyrozumiałość.