Rekrutacja elektroniczna – rok szkolny 2023/24 +harmonogram

O przyjęcie do klasy pierwszej ZSB I stopnia CRR w Nowym Targu prowadzącej kształcenie zawodowe mogą ubiegać się absolwenci szkoły podstawowej. Kandydaci kończący szkołę podstawową rejestrują się samodzielnie na stronie  https://malopolska.edu.com.pl/Kandydat, a następnie składają wydrukowane podanie.

Szczegółowe zasady oraz harmonogram poniżej:

Zasady rekrutacji:

Harmonogram:

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu: 18 266 20 71.